Anmälningslista Stockholm Trail 18

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Herrar 21K (136 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
anonym -
Alexander af Ekenstam Stockholm
Zachary Alfred -
Joachim Meyer Andersen Coor
Darren Askew -
Magnus Aurell Djurgården kampsportföreningg
Henrik Backman IF linnéa
Mattias Berhardson Datema
Fredrik Bokfors Stockholms Rullskidklubb
André Borchert Team Gubbvad
Anders Braathen -
Mathias Brischetto -
David Bustos Bagarmossen
John Bärj -
Einar Cardona Los Nachos
Björn Carlsson Accenture IF
Michael Cribbin -
Alessio Crippa Bagarmossen
Rafael Diez Sats
Christer Edvardsson Ekerö Runners
Christoffer Ehn Tallkrogen
Sven Ekvall -
Grigory Emelianov Solna
Erik Eneroth Planagården IF
Felix Engström Heby AIF
Karl Engström Farsta
Johan Eriksson Skuru
Thomas Eriksson -
Daniel Frank -
Gustav Fransson Bromma
Anders Fridell Vegan Runners IK
Tomas Färnlöf -
Tomas Galmén -
Mattias Gidlund -
Robin Glad -
Pär Gustavsson Hässelby SK
Andreas Hall IFK Lidingö SOK
Johan Hallberg -
Mårten Hasselbom -
Oscar Hernandez -
Alexander Heyder -
Robin Hillerlöv TNT
Johan Höij OK Linné
Mattias Irveland -
Mikael Johansson -
Daniel Johansson Århem -
Jose Juarez Sweden
Andreas Karlsson -
Daniel Kask -
Daniel Kippler Stockholms Golfklubb
Paul Krochak FK Studenterna
Edvin Krönmark -
Kim Kåberg -
Fredrik Köhler Dokumentera
Stefan Lahti -
Patrik Larsson -
Simon Larsson Morjärvs sk
Jean-Christophe LEBEAU -
Simon Levén -
David Lilja Enebybergs IF
Mats Liljegren Team Skavsåret IF
Peter Lindblom -
Magnus Lindén KS NEURO RTG
Anders Lindgren Åmål Multisport
Kristian Lindkvist Mälaröträningsverk
Tobias lindström Saltarö
Johan Lipecki -
Joachim Lundahl Enskededalen
Timmy Lundh Kusinkraft
Kjell Lundström SunnyMountain
Andreas Löfgren -
Andreas Löfstrand Tailwind Nordic
Anders Magnusson -
Pontus Magnusson Vegan Runners IK
Slavisa Micanovic -
Claes Murray -
Tamio Niihara -
Jonas Nilsson -
Håkan Nylander -
Niklas Nylander Valbo Aif
Robert Nylander Valbo Aif
Johan Nyman -
Olle Nyström Göteborg
Per Nyström -
Fredrik Olausson -
Anders Olsson -
Mattias Oskarsson -
Stefan Oskarsson -
Öjvind Otterbjörk -
Bartos Pastula -
Mathias Persson Bambi BoIS
Fredrik Piehl Karolinska
Samuel Pihl Stockholm
Martin Ramefelt -
Rickard Redendal Bro
Henrik Reiz 1680 Carlscrona
Oliver Reznik team nordic trail
Gregory Richards Vegan Runners
Christer Roosmark -
Johan Sandler Fredrikshofs FIF
Mattias Schedwin -
Anton Schenning -
Albert Schnelzer Axa SC
Andrea Serio -
Anders Sjödin -
Simon Sjörén Lonesome Runners
Mikael Smedbäck -
Kristoffer Soldal -
Alexander Starfelt -
Jonas Sunding -
Pierre Svensson Brevens IF
Daniel Swensson -
Patrik Svensson Gillstedt Smashing BK
Dennis Svärd -
Johan Sydow Accenture IF
Gunnar Thuresson Club Running Sweden
Einar Torgersen Huddinge
Thomas Tornberg -
Karl Törnmarck -
Anders Törnqvist -
Magnus Ulaner -
Alexander Weibust -
Kristian Weibust -
Max Wenzin -
Henrik Wiberg -
Marcos Vicente Herranz -
Niklas Wikstrand -
Karl-Fredrik von Hausswolff -
Carl von Utfall Danielsson -
Kalle Wärlegård Huddinge
Alexis Zachariadis -
Vasilios Zachariadis -
Mattias Ågren Centrum OK
Johan Åström -
Anton Öberg Vasastan
Stefan Örljung Nacka
Damer 21K (34 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Filippa Brandt Kusinkraft
Linda Buckard Team Family
Sara Carlsen -
Karin Carr -
Anna Dolk KimDi Sailing Team
Siri Engberg Järla Orientering
Anna Engström Meyer -
Ruth Eriksson Accenture IF
Jennica Falk AstraZeneca IF
Ulrika Flock TRail Chicas
petra fors -
Clara Good -
Selma Grahn -
Thirza Hamrin -
Kristine Hansson Alnö
Monica Heyder -
Pernilla Hörnfeldt -
Helena Karlsson IFK Lidingö SOK
Karin Källström -
Gunvor Latva -
Helena Ljungström -
Beatrice Lundgren -
Maria Lundqvist Bohrnertz Stockholm
Veronica Menacho -
Gordana Micanovic -
Camilla Niva EXEGER
Jana Olli -
Stephanie Robertson Nacka
Lillemor Rosberg -
Smilla Skarstind Mälarö SOK
Maria Steiner Team Ultra Sweden
Johanna Tuuf Stockholm City Triathlon
Ylva Wendle Sundbom Bålsta
Charlotte Ørsted Avanade
Herrar 10K (110 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Gabriel Albemark -
Ole Andersson Skogås
Jesper Ardhall Accenture IF
Lars Axelsson -
Pär-Erik Back Siljansnäs
Johan Baltzar Fysfemman
paolo barbieri Accenture IF
Emil Berg -
Jan Berg Hammarskogen
Ted Berggren -
Mattias Bern -
Jean-Francois Besnard Carpe Diem
Albin Björk -
Julius Björk -
Karl Björlin M&B Racing Club
Peter Blomquist -
Johan Bojs -
Lukas Brodin Tumba Mälarhöjden orientering
Giovanni Camelio -
Johan Carleborn -
John Carlsén J.E Carlséns Bygghantverk AB
Richard Carlsson -
Carl Carnebro -
Niclas Cederborg Linköping
Axel Crona Smålandsgärdsgård
Johan Dahlén -
Leif Danfors -
Rami El Ghaoui -
Henrik Forselius Gustavsberg
Hugo Forselius Gustavsberg
John Fredriksson -
Staffan Fridman -
Mikael Fritzing -
Reine Fyhr He Man Runners
Graham Gallow -
Gabriele Garavini -
Ola Gramer Dragonboat Sweden
Viktor Gustafsson -
Alexander Hed Accenture IF
Anders Hedensjö -
Mats Hellström Hägerstenshamnen
Fredrik Henriksson Nacka
Peter Henriksson Vallentuna
Martin Herclik Grispasset IF
Christian Hermansson -
Niklas Holm -
Mattias Holmström Forsholms IF
robert höckerbo Solna
Sebastian Höglund -
Johan Hörnberg M&B Racing Club
Jimmy Johansson Team Nordic Trail
Robin Karlsson Runacademy IF
Anton Knifström M&B Racing Club
Patrik Knöös -
Jonatan Kotjerba -
Peder Kron Epiroc
Robert Kron Team Nordic Trail
Mikael Käld Team Nordic Trail
Niklas Lagerlöf Bromma
Jack Larsson -
Niklas Larsson Länsförsäkringar AB
Karl Leife Accenture IF
Magnus Lundgren ESIK
Bradley Mahadeo Hagersten
Morgan Mark -
Eli Meyersson Afrell Stockholm city triathlon
Jozef Mihok -
Nikola Milonjic Welland AB
Markus Nilsson -
Lars Christer Nordin Solna OK
Henrik Nordström -
Rosander Oscar Accenture
Michael Pander -
Franco Pauletto -
Eskil Persson Team Ryska Posten
Carl Rabenius Årsta
Simon Rende -
Magnus Rentzhog Skjulsholmens KRS
Robert Ruppi Accenture IF
Kim Rørvik Recreo Naprapati
Richard Sannerholm FARSTA
Kristoffer Skoglund Cool Runnings
Mårten Snickare Sundbybergs IK Skidor
Olof Spångö Accenture IF
Anders Stenberg Umara SportsClub
Örjan Strindlund CoachPower Sweden AB
Lars Sundlöf -
Robert Svensk Beastmode OCR
Roger Svensson Götene
Nikita Tagner -
Etienne te Braake Geldrop
Lars Theding -
Daniel Tollstorp -
Payam Torabi -
Johan Wallin -
Fredrik Vansvik Accenture IF
Gustav Warfinge -
David Wendel M&B Racing Club
Jesper Wessblad -
Johan Westerlund -
Daniel Widlund Volvo
Patrik Vilhelmson Kiropraktorbolaget AB
Mirza Zametica Alma & Emir
Mats Åhman Tumba Mälarhöjden OK
John Åkerlund -
Eskil Åslund -
Adam Öhrman Accenture
Calle Öhrn -
stefan österling Bergshamra
Linus Östholm -
Damer 10K (100 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Emma Abrahamsson -
Elin Alsén -
Eva Andersson Östhammar
Michaela Backman -
Charlotta Barker -
Anna-Karin Berg Hammarskogen
Annika Berg -
Daniella Birbas FODB
Rebecka Birgersson -
Lina Blomqvist Accenture IF
Jennifer Brattsell Micael Bindefeld AB
Maria Calderon -
Fanny Cameron -
Lina Cederborg Linköping
Tove Centerskog -
Sofia De la salle Micael Bindefeld AB
Ana Diez TNT
Kelsey Doiron -
Josefin Dyrander -
Christina Eckerrot -
Anna Engström -
Emelie Enqvist -
Anna Ericson Bevara Årstaskogen Athletix
Camilla Eriksson årsta
Therese Eriksson -
Linda Fernvall -
Anna Frantsouzova Stockholm city triathlon
Louise Fyhr Spring för livet
Mia Gleisner NCC IF Stockholm
Isabell Gradin -
Unn Granfelt Värmdö
Andrea Grönberg -
Lina Haglund -
Johanna Hagström Ulricehamns IF
Märta Hallstedt Hammarbyhöjden
Alice Hancock Cornwall
Elin Hedensjö -
Elin Hedlund -
Liselotte Hemström Vi sportiga
Frida Johansson Solna
Louise Johansson Årsta
Sylva Järvström -
Lina Karlsson Trångsund
Maria Klar Lidingö
Martina Krajcer -
Lovisa Lagerblad Hökarängen
Emma Lagerlöf Bromma
Veronica Landin -
Sandra Lang -
Anna Lanneborn Tyresö
Anna-Karin Larsson Runacademy
Jessica Leander Vi sportiga
Sofia Lennbom -
Elin Liljedahl -
Emma Lindahl -
Åsa Lindroos -
Annika Lindvall Uppsala
Anna Lönn Malmöpolisens idrottsförening
Erika Lönn Team Nordic Trail
Charlotte Löwenborg Micael Bindefeld AB
Glorielena Marchena -
Pernilla Meyersson Stockholm city triathlon
Sara Meyersson -
Åsa Nettelbladt Älvsjö
Anna Nilsson Planagården IF
Jenny Nilsson Team Nordic Trail
Anna Nordstedt -
Frida Olofsson FODB
Louise Ottosson Sennan
Sandra Ottosson Sennan
Dana Patratanu Accenture IF
Jonna Petersén -
Carina Pettersson -
Roshni Raja -
Anette Ricknell -
Lisa Rytter -
Sandra Rönnberg -
Frida Sandegård -
Eleonor Sandström -
Mary Scheuermann -
Fredrika Sinclair Vinklos United
Sara Sjögren -
Cecilia Sjöholm Sundbybergs IK Skidor
Lisa Smoliansky -
Madeleine Sohlberg Täby IS
Malin Starfelt Runacademy IF
Karin Sundberg Valbo AIF
Carina Sundén Huddinge sk längd
Lena Teiner -
Sofia Thomee Accenture IF
Joy Tischner Röhrens Rindö Runners
Camilla Tollin Gahm -
Madeleine Torin -
Susanne Torin Deemus -
Karin Wallén Stockholm
Elsa Wallin Högbo GIF
Karin Wallin Högbo GIF
Terrie Warren Ockelbo SK
Anna Zlatkovic Brevik - Runners
Sofia Österberg -
Herrar 5K (36 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Dennis Ahlgren DIF
Per Andersson Marilynz idoler
Rasmus Appelgren Måndagsklubben
Vidar Arvidsson -
Martin Axhusen Djurgårdens IF
Ruben Behaeghe Accenture IF
Håkan Berglin Dynamo Tanto
Jonas Billing Accenture IF
Magnus Bygren -
Albin Carlerud Täby IS
Marcos Delgado -
Jonas Eriksson -
Ludvig Franzén Ludvig Franzén Enskild Firma
Robert Gardelius -
David Gräslund W&C
Fredrik Hjelm -
Axel Hultquist -
Göran Ihrefjord -
Ove Johansson Oves Cross Köping
Mattias Kullstrand -
Eskil Lindh Hedegård -
Mehrdad Mahmoodi -
Parviz Milani -
Martin Morén -
Nikiforos Papasikas Skarpnäcks OL
Sammy Pergament Addis Abeba
Johannes Rehnberg Accenture IF
Jonas Rognon -
Bosse Rosén Utemaningen
Göran Runebring Järfälla
Albin Sellgren Maxmorgan
Johnny Sellvén Örebro AIK
Axel Sundberg Accenture IF
Fredrik Wickman Måndagsklubben
Anders Wirén Högdalens Budoklubb
Jeremy Zell -
Damer 5K (66 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Olivia Aksoy Måndagsklubben
Sofia Albemark OK Ravinen
Sandra Ander Sala
Helena Anderhag -
Vanja Andersson -
Karolina Bergh Papasikas -
Martina Bertils Vansbro aik skidklubb
Ann-Marie Birkvik Östermalm
Therese Björå -
Anja Braunwarth Älta
Sandra Bystedt -
Noelia Caro Pérez -
Elnaz Dadgari -
Ia Dahlbacka Kärrtorp
Susanne Doverhall -
Denise Eriksson -
Anna-Karin Evert -
Malin Frrnström -
Amanda Gardelin -
Annika Georgeson -
Annika Gooch -
Kristin Granlund -
Mika Handelsman-Nielsen -
Rebecka Hed -
Andrea Horvei -
Laila Ihrefjord -
Lena Issjö -
Anna Jirefalk -
Ulrika Juvas -
Karolina Kitti -
Carina Klingensjö -
Emelie Krantz Accenture IF
Joanna Kühn Accenture IF
Courtney Landin Stockholm
Helena Larsson -
Christine Leistenschneider -
susanne lindh -
Pia Lindroth Måndagsklubben
Kristina Lundahl Vi Sportiga
Filippa Malmqvist Accenture IF
Marie Munktell Lonesome Runners
Ronja Nordström -
Rosmarie Norén Sundbybergs IK
Sara Norrwing -
ann nyberg -
Maja Nyström -
Cecilia Närfors -
Caroline Olsmats Danderyds SK
Sandra Roström -
Lisa Sellgren Pif
Hoa Sjöholm Sundbybergs IK Skidor
Maria Sjölander -
Louise Sjölund Ramboll
Jennie Sjöström -
Petra Sporrong -
Zowi Starke -
Lisa Sundeson -
Mia Söderström -
Jenny Wallner -
Anna Klara Weingarten -
Susan Weller -
Maria Vestin Upplands Väsby
johanna wistedt -
Siw Wåle TSM
Ida Österberg Värmdö IF
Sonja Österberg Vi Sportiga
Pojkar 5K (5 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Oliver Micanovic -
Marlon Tollefors Danderyds SK
Edvin Wallner Attunda OK
Joel Wallner Attunda OK
Max Österberg Värmdö IF
Flickor 5K (4 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Edith Berg Hammarskogen
Amanda Blidefalk OK Södertörn
Mette Huitfeldt -
Siri Lilja Enebyberg
Minitrail- Max ålder 8 år (17 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Alma Ahl -
Karl Broberg Rydqvist Hammarby Friidrott
Alma Ehn -
Anastasiia Emelianova Solna
Elsa Gillstedt -
Natalie Gillstedt -
Signe Hallstedt Hammarbyhöjden
Björn Inde -
Filipa Micanovic -
Bianca Närfors -
Leo Remond -
Rafael Remond -
Ester Starfelt -
Bo Stenberg -
Per Stenberg -
Malte Tollstorp -
Assar Östholm -