Anmälningslista Stockholm Trail 2017

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Herrar 21K (145 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Stellan Abrahamsson -
Henrik Algotsson Stockholm
Jonatan Alvaeus Upsala IF
Sam Amiri -
Christoffer Andersson Cedmert IFK Lidingö SOK
Linus Berglund -
Per Bergmark -
Love Berzell Stockholm
Andre Bittencourt -
Fredrik Bokfors Stockholms Rullskidsklubb
Magnus Bonér Nynäshamn
André Borchert Team Gubbvad
Gustaf Borgudd Dudes running club
Tomas Brandt Team Brandt
Mathias Brischetto Hägersten
Mats Brodin AstraZeneca IF
Patrik Bäckström IK Tellus
Michael Cribbin Ekerö
Edvin Dahlström Huddinge
Uwe Diehl -
Richard Duncan Athletic Club Salt Lake
Christoffer Ehn ÖSK
Lars EKEBERG Saltsjö-Boo
Peter Eklund Huddinge
Philippe Engelmann Clermont
Christian Engstrand Stockholm
Felix Engström -
Karl Engström Farsta
Joakim Ericsson Hägersten
Hasse Eriksson Lima IF
Tom Eriksson Hammarby Skidor
Lars Flink Flinkstone
Henrik Forselius Gustavsberg
Gustav Fransson -
Anders Fridell Kungsör
Eve Fritjofsson Frinnaryd
Fredrik Gilstring Danderyd
Ola Gilstring Nacka FC
Romain Girard -
David Glad -
Robin Glad -
Simon Grandin Tyresö
Anton Guldberg TMP
Mathias Hager -
Johan Hallberg Stockholm
Steffen Hammer -
Olof Heggemann -
Gustav Henriksson Täby IS
Oscar Hernandez Kista
robin hillerlöv team nordic trail
Per Holmberg Nordic Military Training
Mattias Holmström mattias.holmstrom@stockholm.se
Christian Hugg Enskede
Mattias Inde Peppster.com
Alexander Izosimov -
Rikard Jeneskog FK Studenterna
Eugenio Jimeno Spain
Luis Jimeno Spain
Jimmy Johansson Swedbank
Kjell Johansson Burs
Mikael Johansson -
Ian Johnson TäbyTrail
Kidd Johnsson -
Mathias Jönsson -
Erik Karlsson -
Mats Karlsson Stockholm
Tobias Karlsson -
Andreas Kosamo Skärgårdenskakelarbeten AB
Jack Larsson Stockholm HHH
Per-Erik Larsson Yuppie Ski Club
Andreas Lindback -
Anders Lindgren Åmål Multisport
Mattias Lindvall Scania
Simon Littecke -
Lars Lundström Friluftsfrämjandet
Andreas Löfgren -
Andreas Löfstrand Runacademy IF
Magnus Malcolm Bromma
Erik Marklund IBK Dalen
Per Mattsson PJM Projekteffektivitet
Malcolm Mcnab Stockholm
Slavisa Micanovic -
Olof Modin Storviks IF
Anders Munk -
Tero Mäkinen Väsby ok
Philip Nabseth Stockholm
Christopher Natzén Södermalm
Patrik Nejdbring -
Fredrik Nilsson Åmål Multisport
Henrik Nyberg -
Niklas Nylander Valbo AIF
Robert Nylander Valbo AIF
Klas Näslund -
Erik Olebark Ringheim Svenska kyrkan Sollentuna
Stefan Olofsson Ok gisle
Magnus Olsson Älta
Mats Olsson -
Mattias Oskarsson -
Jordi Parra Klarna AB
Daniel Persson Accenture IF
Emil Persson Huddinge
Johan Pettersson New Blood Trails
Samuel Pihl Stockholm
Patrik Pivén -
Kris Przeor -
rickard redendal BRO
Johannes Reichhuber Team Nordic Trail
Sebastian Ring Stockholm
Adrian Rodriguez Caballero A Dalle Treparriscos
John Rosén -
Johan Sandler Stockholm
Henk Schaake Sobi
Mårten Sellgren -
Anders Silen Team Västaåa
Mattias Sjödahl Team Sarek
Niclas Sjögren Runacademy IF
Simon Sjörén Lonesome Runners
Jamie Snell Tyresö
Axel Stenkula SUNDSVALL
Erik Sundström Morjärvs SK
Henrik Svahn Hammarby Friidrott, LV
Peter Sveden -
Kjell Svedman FK Studenterna
Bo Svensson Skövde
Tom Svensson Hammarby Friidrott
Dennis Svärd -
Anders Teglund Kungsbacka
Fernando Tessaro -
Daniel Thorell STOCKHOLM
Felix Thylander Sollentuna
Tobias Tigerschiöld -
David Tingström Westeros Trail Running Society
David Tjeder -
Jorgen Tscheng -
Magnus Ulaner -
Johan Wallin Skarpnäck
lars vanhaelewyck -
David Watters -
Dan Vedelöv Enskededalen
Anders Wiebert Team Nordic Trail
Patrik Vilhelmson Stockholm
Mikkel Vinding -
Jeroen Wolfers Insamlingen 1kr/km
Mihael Zdilar -
Johan Åström -
Damer 21K (69 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Camilla Abrahamsson Smarteyes
Anna af Jochnick -
Therese Barbäck -
Kristina Berg Decuria
Line Bornemann Powered by Line Bornemann
Isabelle Clarving stockholm
Ulrika Dennerborg -
Linda Ekström -
Siri Engberg Järla orientering
Jennica Falk AstraZeneca
Ulrika Flock -
Eva Forsell Runacademy if
Linda Forsström -
Malin Fritjofsson Frinnaryds IF
Karin Hansson -
Erika Hedbom Decuria
Lisa Hedqvist Hiahia-häxorna
Ingrid Helander Tullinge
Monica Heyder Vallentuna
Cathrine Hingst c/o Villman -
Veronicka Hjorter Länsförsäkringar AB
Stina Jakobsson -
Anna Jansson Hiahia-häxorna
Jenny Jansson Gävle
therese jarheim -
Nina Jensen -
Andrea Johansson -
Emelie Karlsson -
Helena Karlsson IFK Lidingö SOK
Maria Karlsson -
Martha Kazimierczak A Dalle Treparriscos
Esther Knibbe -
Sarah Korduner Izosimov -
Riina Kuuselo -
Elise Lammers Stockholm
Linda Larsson -
Gunvor Latva Vallentuna
Anna Lidström Länsförsäkringar
Madelaine Lind Järfälla
Helena Ljungström -
Emma Lundin Team Nordic Trail
Maria Lundqvist Bohrnertz SportHälsa
Laura Malenge -
Gunilla Munk -
Sofie Mörling -
Jenny Nilsson Team Nordic Trail
Charlotta Nordström TÄBY
Lina Nyman Morjärvs SK
Mindy Przeor -
Malin Pudas Solna
Lillemor Rosberg -
Anja Rubach Team Nordic Trail
Camilla Salomonsson -
Linda Samuelsson Häll Team Nordic Trail
Maja Sigurdsson Bagarmossen
Louise Sjödahl Sjöstaden Runners
Camilla Sterner SÖS IF
Ingrid Stigsdotter -
Shayarina Stigzelius -
Lovisa Strömmer Stockholm
Tina Söderhäll BROMMA
Maria Thorell STOCKHOLM
Johanna Tuuf Stockholm City Triathlon
Hanna Wadefalk -
Marie Wallin Stockholm
jessica wallström Knivsta
Lorraine Watters Bromma
Katarina Werner Meckbach träning
Josefin Wångdahl IFK lidingö sok
Herrar 10K (167 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Tommy Ahlvik Stockholm
Gabriel Albemark Eversheds Sutherland
Jonas Allenbrant Ond step beyond
Johan Andersson -
Charlie Aronsson Blue Moose Runners
Hans Ask -
Henrik Ask -
Johan Baltzar Fysfemman
Joakim Banestig -
Joakim Barkman Trafikverket FF
Mathias Becker Västerås
Fredrik Berg Värmdö
Gustav Berg Värmdö
Silas Bergstrand Sundman -
Julius Björk -
Mattias Björkbacka Uppsala
Andreas Bolin Sollentuna
Filip Bonnevier -
Gerhard Borho spring i benen
Anders Braathen -
Marcus Brenegård -
Lukas Brodin Tumba Mälarhöjden orienteringsklubb
Christer Broman Avesta
Mattias Brundin -
Stefan Brunotte Stockholm
Peter Bryne Net4Mobility
Lars Bäcklund JSK
Einar Cardona Stockholm
Johan Carleborn -
Christer Carlsson AIK
Marinko Caturic -
Nagaraj Chikkaiah Shetty Sogeti
Ola Conrad Kummelnäs
Axel Crona Smålandsgärdesgård
Fredrik Danielsson Expohouse Sweden AB
rafael diez Hälsokonsulten
Mairtin Domhnaill Stockholm
Otto Dunbäck -
Jonas Ekman -
Erik Eneroth -
Johan Envall Tungelsta
Björn Eriksson -
Sebastian Evans -
Jonas Fagerberg -
Marko Fagerström Net4Mobility
Anders Florén Pourangnia
Staffan Fridman -
Alexander Gertz Uppsala
Ola Gramer Dragonboat Sweden
Matthias Granfelt Net4Mobility
Niklas Grimfors Net4Mobility
SAIKRISHNA GUNDETI Sogeti
Daniel Gunnarsson -
Anders Gustafson -
Michael Gustavsson Ramböll VVS
Niklas Gustavsson -
Peter Gustavsson -
Pär Gustavsson -
Jonas Göransson -
Mattias Haag Ramböll VVS
Peter Hagren Crossfit Norrort
Steinar Halvorsen Västerorts Roadrunners
Leon Haupt -
Sebastian Hedvall -
Johan Hellgren -
Mats Hellström Hägerstenshamnen
Maurice Hildebrand -
Tobias Hill -
Ove Holmberg Johanneshov
Sebastian Höglund Vega
Johan Hörnberg -
Anders ivner -
Erik Jansson -
Anders Jenner Ramböll VVS
Richard Jeppsson -
OVE JOHANSSON OVES CROSS/IKW KÖPING
Martin Kinnander Enköping
Magnus Kling Spånga
Lars Klintwall Stockholm
Anton Knifström -
Christoffer Kraft -
Kim Kåberg -
Mikael Käld -
Andreas Källberg -
Kristian Lang Stuvstagänget
Niklas Larsson -
Patrik Larsson -
Andrzej Lewandowski -
Gabriel Lindell Stockholm
Thomas Lindell OK Södertörn / Team Nordic Trail
Magnus Ljungars -
Stefan Lorentzen Team Torkel
Joakim Lundin Stockholm
Magnus Lysén -
niklas löfgren -
Ľubomír Madaj Ráztočno, Slovakia
Niklas Malmborg Bike n´run
Morgan Mark -
Pablo Moreno Bilbao
Joel Månsson -
Mats Nahlbom Gusum
Jakob Nathanson -
federico nemmi Stockholm
Fredrik Neuman Ramböll VVS
Gustaf Nilsson -
Henrik Nilsson Lonesome Runners
Markus Nilsson -
Per Nordlund Älta
Peter Nyberg Ramböll VVS
Peter Nyberg Katrineholm
Elias Nygren -
Pablo Parada Orellana Haninge
Kaushal Parikh Sogeti
Leo Pekkala Team SNIGEL
Christer Peterson HANDEN
Konstantin Petrenko -
Erik Ragnerstam Stockholm
jan fredrik richardson -
Martin Rosén Net4Mobility
Manuel Ruedisuehli -
SveinErik Rugås Ekerö
Göran Runebring Järfälla
Jakob Schröger Klarna AB
David Sellén -
johan sigurd örsundsbro
Simon Skeppstedt Net4Mobility
Kristoffer Skoglund Expohouse Sweden AB
Michael Smart Stockholm
Gustav Sparr Ramböll VVS
Peter Steffensen Hägersten
Paul Stein STOCKHOLM
Johan Stenvall Ramböll VVS
Johan Stockman Göteborg
Johan Ståhlbom Rudboda
Jens Stålö Huddinge
Andrés Suazo Net4Mobility
Dan Sundgren -
Lars Sundlöf stockholm
Peter Svedefelt -
Robert Svensk Nacka
Jan Svensson Alingsås
Kenneth Svensson -
Roger Svensson Götene
Andreas Söderström -
Lucas Tesch -
Björn Tjernberg Coolboys SK
NagaVardhana Tunuguntla HCL Techonologies AB
Peter Wallebäck Stockholm, Sweden
Erik van den Bos Enebyberg
David Wendel -
Max Wenzin -
Marcus Wibergh -
Oscar Wicksell Ramböll VVS
Jonas Widell -
Robert Villingstam Blue Moose Runners
Mirek Winkiel Net4Mobility
Anders Wirén Högdalens Budoklubb
Sergei Vysotckii c/o Julija Stoskute
Staffan Zilling OK Södertörn
Per-Henrik Zingmark Kungsholmen
Mikael Åhlqvist Täby Kyrkby
Mats Åhman Rönninge
Peter Ögren TYRESÖ
Calle Öhrn Enskede
Björn Ölund Bollstanäs
Carl-Johan Örndahl -
Linus Östholm Team 40
Damer 10K (193 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Johanna Ahtiainen -
Elisabeth Allenbrant Vasterort Road Runners
Siri Amram -
Elin Andersen -
Camilla Andersson Nasdaq
Eva Andersson Östhammar
Johanna Andersson -
Sylvia Andersson Net4Mobility
Linnéa Anderstaf -
Marie Antonsson -
Liisa Anzengruber -
Anna Apelgren SKOGÅS
Alice Armandsson Nacka
Sofia Arnström -
Anna Ask -
Annika Berg Ludvika
Hanna Berggren -
Ylva Berglund Team Pastahjul
Jonna Bertilsson -
Katrin Bevemyr -
Ida Bidevind SOLLENTUNA
Linda Björk Stockholm
Mariell Björkqvist -
Jenny Boivie Stockholm
Sofie Boman -
Katarina Bondeson Spånga
Edith Brodda Jansen -
Ylva Bäckström Resultat AB
Caroline Carlander -
Malin Carlsson Södersnäckornas BK
Ana Caturic -
ulrika chevalier -
Lovisa Claesson -
Emma Danielsson Vällingby
Eva Dickfors von Knorring -
Ana Diez -
Josefin Dyrander Trångsund
Lotta Edholm Ahlberg Täby
Camilla Eklund Hägersten
Elin Eklund -
Gabriella Eklund Saltsjö-Boo
Jenny Engström -
Annelie Eriksson -
Jenny Eriksson IF Nornan
Linda Eriksson Sälens IF
Ellinor Erlingsson -
Anna Florinus Stockholm
Ulrika Formgren -
Malin Fransson -
Maria Funcke ENSKEDE
Petra Färjsjö -
Ylva G Höjer stallarholmen
Mia Gleisner NCC IF Stockholm
Rachel Goodchild -
Cecilia Gransten -
Anna Grindvik Team Nordic Trail
Malin Gustafsson Nacka
Ylva Gustafsson Höjer -
Nicole Gustavsson -
Karin Hagren Crossfit Norrort
Caroline Hallbeck -
Marie Halvorsen Västerort Roadrunners
Annie Hedlund Spånga
Emilia Hedman Gerillalöparna Malmö
Stefanie Heinig Värmdö
Sara Higgins Tierp
Katarina Hildingsdotter -
Helena Hjerth -
Malin Holmqvist RunBabyRun
Tina Horppu TNT
Annelie Hägerstrand Västerhaninge
Cornelia Härtel -
Laila Ihrefjord Täby
Jenny Ivner -
Maria Jacobsson Vällingby
Josefin Jidestedt Augustsson -
LINA JOHANNESSON -
Annica Johansson Avesta
Lisa Johansson Sporthälsa
Therese Johansson Värmdö
Elin Junell -
Sylva Järvström -
Rebecka Kaplan Sturk Mälarö Träningsverk
Malin Karlberg Bergsjö IF
Desiree Karlsson -
Fredrika Karlsson Huddinge
Annie Kellerman -
Magdalena Kennedy Run baby run
Ingrid Kjellander -
Maria Klerfelt -
Ingela Kraft -
Clara Krantz Stockholm
Madeleine Kristersson MARMAVERKEN
Susanne Kvick Bålsta
Karin Källström -
Cristina Langendorf -
Anna Lanneborn Tyresö
Marie Larsson -
Martine Larsson Jordbro
Ann Leesment Mälarö SOK
Kristin Lidblad Bernström Saltsjö-Boo
Jill Lidholm -
Sara Lindgren -
Fanny Lirfeldt -
Karolina Lundin -
Anna Lundström -
Erika Lönn Team Nordic Trail
Hedda Magnusson -
Cindy Mahase -
Ann Malmborg Run Baby Run
Anna Malmborg Run Baby Run
Camilla Malmborg Solna
Jenny Marcus -
Annelie Mathier -
Anneli Melander Endorfinerna/ Östhammar
Gordana Micanovic -
Helene Netsgård Team Nordic Trail
Åsa Nettelbladt Team Nordic Trail
Catrin Nilsson Fortast IK
Zandra Nilsson -
Frida Nordlund ÄLTA
Anna Nordstedt -
Pia Nyberg Huddinge
Irmelin Olsson -
Wiveka Olsson -
Helena-Irmeli Pekkala Team SNIGEL
Youn Hee Pernling Frödin Team Nordic Trail
Ann-Charlotte Persson Fortum
Rebecca Petersen -
Emma Petrini -
Nina Platemar Net4Mobility
Carina Plewnia -
Ausrine Pliuskyte Vällingby
Karin Plogare -
Anna Quist Johanneshov
Anette Richardson -
Karin Rimmel -
AnnaKarin Rubiano -
Gill Rubiano Skärholmen
Lisa Rytter Nacka
Gunilla Rödström -
Sandra Rönnberg JOHANNESHOV
Pascale Schranz -
Maria Schön Saltsjöbaden
camilla sigurd örsundsbro
Veronica Sjödin BAGARMOSSEN
Mikaela Sjölund -
Giovanna Spets -
Eleni Stavropoulou -
Maria Stockman Vallentuna
Lena Stork Ingarö
Julija Stoskute -
Josefin Sturesson Stockholms Rullskidsklubb
Helena Ståhlbom Rudboda
Susanne Stålkrona -
Tina Stålkrona -
Aziza Sudirman Stockholm
Sofie Sundberg Montell -
Karin Sundell Sollentunahems IK
Carina Sundén Älvsjö
Anja Sundgren -
Katarina Svedefelt -
Emma Svedenstedt -
Linnea Svensson -
Veronica Svensson -
Emelie Söderblom -
Caroline Tallving Dryck Vinbar
Lena Teiner -
Susanne Tensén Huddinge
Pia-Maria Thoren Göteborg
Maria Thunborg -
Lovisa Tollin -
Silvija Tolomanoska -
Josefin Wahren Bagarmossen
Lisa Wahren -
Elsa Wallin -
Karin Wallin OK Hammaren
Jenny Wallner -
Margot Van den acker -
Marieke van der Staak -
Terrie Warren Team CRS
Rebecca Weiss -
Aviaja Wesselhoff Run Baby Run
Li Wester -
Amanda Vikström Skellefteå
Annica Winroth -
Hanna von Knorring Hällkvist -
Tea Vuorinen -
Rebecka Zetterberg Visättra
Anna Zlatkovic Cykelklubban
Emma Åkesson Atea IFF
Ulrica Åresten Net4Mobility
Anna Östergren -
Herrar 5K (42 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Fredrik Andén -
Henrik André-Jönsson Linköping
Agne Ask -
ronell atanacio -
Håkan Berglin Dynamo Tanto
Joel Bergström Agerskov -
Robin Bäcklund -
Henrik Böhm Tyresö
Hans Carlsson Hellas Orientering
alejandro clemente -
Mikael Clementz Hässelby
Victor Clementz Häsdelby
Jakob Falck -
Claes Forgbert AstraZeneca IF
Markus Gahnfelt Stockholm
David Glotin -
Johan Grahn -
Tim Groschopp -
Jesper Hagenborn -
Anas Haouat -
Gert Hedström -
Emanuel Hendal Lidingö
Max Karlsson Enhörna IF
Simon Kierkegaard Lidingö
Sebastian Klintberg -
Anton Lagerholm -
kristian lampo västerås friidrottsklub
Jonas Larsryd Firma Jonas Larsryd
Mattias Levin Bagarmossen
Fredrik Lindström -
roberto mercado -
Stergios Michopoulos vårby
Anders Nyman Stockholm
Jon Petersson -
Kim Seisendahl Astrazeneca
Linus Seisendahl -
Göran Sjögren SPIK
Case Taintor Klarna
Teo Torstensson FARSTA
Stefan törngren -
Daniel Vesterlund -
Viktor Zackrisson Enhörna IF
Damer 5K (91 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
MATILDA Agdur TÄBY
Annika Andén Stockholm
Helena Anderhag -
Isabella Andersson -
Cecilia Arrgård -
Cecilia Arrgård -
Annelie Bjurkull TNT Trosa
Marie Blomqvist Uppsala
Jasmine Boode Järfälla
Yuko Brandt Team Brandt
Aniko Budai -
Helena Bäckman Team Nordic Trail
Svea Bäckman Rättvik
Anna-Carin Carlsson Bromma
Mary Chen Järfälla
Charlotte Eklind Uppsala
Eleonor Eklind Forslin -
Malin Eklund RUN BABY RUN
Emelie Eliasson Märsta
Salina Elmi Tillväxtverket
Monica Engkvist TSM Running
Sara Engstedt Stenhamra
Karin Frisk -
Therese Gamander Nacka
Annika Gooch -
ariel goossens -
Tilda Groschopp -
Emma Gustafsson -
Stina Gustafsson -
Elin Hafsteinsdottir -
Helene Halldin Stockholm
Helene Halldin Farsta
mika handelsman-nielsen Bagarmossen
Therese Holfve sköndal
Ulrika Holmqvist Bromma
Jennie Holmström Västerhaninge
Andrea Horvei Oslo
Anita Hyden Noll Koll
Daniela Jakobsson -
Johanna Jansson -
Pernilla Jansson Stockholm
Anna Jirefalk -
Annelie Johansson Uppsala
Helen Johansson Katrineholm
Kerstin Johansson -
Madeleine Johansson -
Johanna Jovér -
Ulrika Juvas Team Ormsalva
Ulrike Klintworth Stockholm
Monika Komarek Pannben JK
Yvonne Landin Runacademy IF
Sandra Lang Sundbyberg
Helena Larsson -
Sofia Lindecrantz -
Helena Ljungberg Bandhagen
Emmalo Lundström HÄGERSTEN
Isabelle Magalhaes -
Anna Markström -
Helena McArthur Stockholm
Helena Mellström -
Hilda Molin Oliv -
tove nilsson Bagarmossen
Fanny Nilsson -
Rosmarie Norén -
Anna Persson RBR
Elisabeth Rosendahl Falun
Sandra Roström Stockholm
Therese Roström -
Alexandra Selander Umeå
Susanna Serenban -
Li Serra Run Baby Run FUCK CANCER
Petra Sporrong Hägersten
Anki Stenström Carnegie IF
Lotta Ström -
Lena Stålö RunBabyRun
Ingrid Sundin Hässelby
Annika Sundström -
Sophie Taintor -
Ida Teiner -
Chloé Thomas Fetdved AB
Elin Wahlborg Gävle
Louise Waldenström -
Myra Weenink -
Hanna Wennerdal -
Birgitta Willhans -
johanna wistedt -
Isabella With -
Eva Vuorinen -
Siw Wåle TSM
Ann Åström -
Erica Åström Hedström -
Minitrail (23 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Neo Andersson Jakobsson -
Ella Berggren -
Bea Brundin -
Morris Brundin -
Nora Dahlin Farsta
Esja de Munter Farsta
Alma Ehn -
Ludvig Eklund Huddinge
Gustav Hällkvist -
Nova Kwinten -
Sidney Kwinten -
Juni Langryd Cykelklubban
Ludvig Langryd Cykelklubban
Juno Lidholm -
Mira Lindström Hammarbyskolan klass FA
Ellen Ljungberg Bandhagen
ENID NIELSEN bagarmossen
Vera Nilsson Vällingby
Troy Spets -
Alexander Stein STOCKHOLM
Robert Stein STOCKHOLM
Bo Stenberg Johanneshov
Per Stenberg Johanneshov
Pojkar 5K maxålder 14 år (f. 2003) (7 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Hugo Forselius Gustavsberg
Alvin Forslin Huddinge
Elian Hedberg Råsunda Runners
Sam Olsson -
Isaac Spets Solna Chiefs
Edvin Wallner -
Joel Wallner -
Flickor 5K maxålder 14 år (3 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Sofia Albemark OK Ravinen
Emelie Forslin Huddinge
Enni Hedberg Råsunda Runners