Anmälningslista Stockholm Trail 18

Klasser (klicka för att visa anmälda)

Herrar 21K (92 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Zachary Alfred -
Joachim Meyer Andersen Coor
Magnus Aurell Djurgården kampsportföreningg
Mattias Berhardson Datema
Fredrik Bokfors Stockholms Rullskidklubb
André Borchert Team Gubbvad
Anders Braathen -
Mathias Brischetto -
John Bärj -
Einar Cardona Los Nachos
Rafael Diez Sats
Christoffer Ehn Tallkrogen
Erik Eneroth Planagården IF
Felix Engström Heby AIF
Karl Engström Farsta
Daniel Frank -
Gustav Fransson Bromma
Tomas Färnlöf -
Tomas Galmén -
Mattias Gidlund -
Pär Gustavsson Hässelby SK
Mårten Hasselbom -
Gustav Henriksson Täby IS
Alexander Heyder -
Robin Hillerlöv TNT
Mattias Irveland -
Mikael Johansson -
Daniel Johansson Århem -
Andreas Karlsson -
Daniel Kask -
Daniel Kippler Stockholms Golfklubb
Kim Kåberg -
Stefan Lahti -
Patrik Larsson -
Simon Larsson Morjärvs sk
Jean-Christophe LEBEAU -
Magnus Lindén KS NEURO RTG
Anders Lindgren Åmål Multisport
Kristian Lindkvist Mälaröträningsverk
Tobias lindström Saltarö
Johan Lipecki -
Joachim Lundahl Enskededalen
Timmy Lundh Kusinkraft
Andreas Löfgren -
Anders Magnusson -
Pontus Magnusson Vegan Runners IK
Slavisa Micanovic -
Claes Murray -
Tamio Niihara -
Jonas Nilsson -
Håkan Nylander -
Niklas Nylander Valbo Aif
Robert Nylander Valbo Aif
Johan Nyman -
Olle Nyström Göteborg
Per Nyström -
Fredrik Olausson -
Anders Olsson -
Mattias Oskarsson -
Stefan Oskarsson -
Öjvind Otterbjörk -
Bartos Pastula -
Mathias Persson Bambi BoIS
Fredrik Piehl Karolinska
Samuel Pihl Stockholm
Rickard Redendal Bro
Henrik Reiz 1680 Carlscrona
Gregory Richards Vegan Runners
Christer Roosmark -
Anton Schenning -
Anders Selnes -
Anders Sjödin -
Simon Sjörén Lonesome Runners
Mikael Smedbäck -
Kristoffer Soldal -
Alexander Starfelt -
Pierre Svensson Brevens IF
Daniel Swensson -
Einar Torgersen Huddinge
Thomas Tornberg -
Anders Törnqvist -
Max Wenzin -
Niklas Wikstrand -
Karl-Fredrik von Hausswolff -
Carl von Utfall Danielsson -
Kalle Wärlegård Huddinge
Alexis Zachariadis -
Vasilios Zachariadis -
Mattias Ågren Centrum OK
Johan Åström -
Anton Öberg Vasastan
Stefan Örljung Nacka
Damer 21K (23 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Sofia Boman -
Filippa Brandt Kusinkraft
Sara Carlsen -
Karin Carr -
Anna Dolk KimDi Sailing Team
Siri Engberg Järla Orientering
Jennica Falk AstraZeneca IF
Ulrika Flock TRail Chicas
Selma Grahn -
Kristine Hansson Alnö
Monica Heyder -
Karin Källström -
Gunvor Latva -
Helena Ljungström -
Beatrice Lundgren -
Maria Lundqvist Bohrnertz Stockholm
Gordana Micanovic -
Jana Olli -
Smilla Skarstind Mälarö SOK
Maria Steiner Team Ultra Sweden
Johanna Tuuf Stockholm City Triathlon
Karl Törnmarck -
Ylva Wendle Sundbom Bålsta
Herrar 10K (70 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Jesper Ardhall Accenture IF
Lars Axelsson -
Pär-Erik Back Siljansnäs
Jan Berg Hammarskogen
Mattias Bern -
Jean-Francois Besnard Carpe Diem
Albin Björk -
Julius Björk -
Karl Björlin M&B Racing Club
Johan Bojs -
Lukas Brodin Tumba Mälarhöjden orientering
Johan Carleborn -
Richard Carlsson -
Axel Crona Smålandsgärdsgård
Leif Danfors -
Rami El Ghaoui -
Mikael Fritzing -
Reine Fyhr He Man Runners
Graham Gallow -
Gabriele Garavini -
Ola Gramer Dragonboat Sweden
Anders Hedensjö -
Mats Hellström Hägerstenshamnen
Martin Herclik Grispasset IF
Christian Hermansson -
Niklas Holm -
Mattias Holmström Forsholms IF
robert höckerbo Solna
Johan Hörnberg M&B Racing Club
Jimmy Johansson Team Nordic Trail
Robin Karlsson Runacademy IF
Anton Knifström M&B Racing Club
Patrik Knöös -
Jonatan Kotjerba -
Robert Kron Team Nordic Trail
Mikael Käld Team Nordic Trail
Niklas Lagerlöf Bromma
Jack Larsson -
Niklas Larsson Länsförsäkringar AB
Magnus Lundgren ESIK
Bradley Mahadeo Hagersten
Morgan Mark -
Eli Meyersson Afrell Stockholm city triathlon
Markus Nilsson -
Lars Christer Nordin Solna OK
Henrik Nordström -
Michael Pander -
Eskil Persson Team Ryska Posten
Carl Rabenius Årsta
Simon Rende -
Robert Ruppi Accenture IF
Kim Rørvik Recreo Naprapati
Olof Spångö Accenture IF
Anders Stenberg Umara SportsClub
Örjan Strindlund CoachPower Sweden AB
Lars Sundlöf -
Robert Svensk Beastmode OCR
Roger Svensson Götene
Nikita Tagner -
Etienne te Braake Geldrop
Lars Theding -
Payam Torabi -
Johan Wallin -
David Wendel M&B Racing Club
Johan Westerlund -
Patrik Vilhelmson Kiropraktorbolaget AB
Mirza Zametica Alma & Emir
Mats Åhman Tumba Mälarhöjden OK
Eskil Åslund -
Calle Öhrn -
Damer 10K (71 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Emma Abrahamsson -
Elin Alsén -
Eva Andersson Östhammar
Charlotta Barker -
Anna-Karin Berg Hammarskogen
Daniella Birbas FODB
Rebecka Birgersson -
Jennifer Brattsell Micael Bindefeld AB
Maria Calderon -
Fanny Cameron -
Sofia De la salle Micael Bindefeld AB
Kelsey Doiron -
Josefin Dyrander -
Camilla Eriksson årsta
Therese Eriksson -
Linda Fernvall -
Anna Frantsouzova Stockholm city triathlon
Louise Fyhr Spring för livet
Isabell Gradin -
Andrea Grönberg -
Lina Haglund -
Elin Hedensjö -
Elin Hedlund -
Liselotte Hemström Vi sportiga
Frida Johansson Solna
Louise Johansson Årsta
Sylva Järvström -
Lina Karlsson Trångsund
Maria Klar Lidingö
Martina Krajcer -
Emma Lagerlöf Bromma
Sandra Lang -
Anna-Karin Larsson Runacademy
Jessica Leander Vi sportiga
Sofia Lennbom -
Elin Liljedahl -
Emma Lindahl -
Åsa Lindroos -
Erika Lönn Team Nordic Trail
Charlotte Löwenborg Micael Bindefeld AB
Pernilla Meyersson Stockholm city triathlon
Sara Meyersson -
Åsa Nettelbladt Älvsjö
Anna Nilsson Planagården IF
Jenny Nilsson Team Nordic Trail
Anna Nordstedt -
Frida Olofsson FODB
Louise Ottosson Sennan
Sandra Ottosson Sennan
Jonna Petersén -
Carina Pettersson -
Roshni Raja -
Anette Ricknell -
Sandra Rönnberg -
Frida Sandegård -
Eleonor Sandström -
Mary Scheuermann -
Fredrika Sinclair Vinklos United
Lisa Smoliansky -
Malin Starfelt Runacademy IF
Karin Sundberg Valbo AIF
Carina Sundén Huddinge sk längd
Joy Tischner Röhrens Rindö Runners
Camilla Tollin Gahm -
Madeleine Torin -
Susanne Torin Deemus -
Karin Wallén Stockholm
Elsa Wallin Högbo GIF
Karin Wallin Högbo GIF
Terrie Warren Ockelbo SK
Anna Zlatkovic Brevik - Runners
Herrar 5K (18 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Dennis Ahlgren DIF
Per Andersson Marilynz idoler
Rasmus Appelgren Måndagsklubben
Vidar Arvidsson -
Martin Axhusen Djurgårdens IF
Håkan Berglin Dynamo Tanto
Magnus Bygren -
Marcos Delgado -
Ludvig Franzén Ludvig Franzén Enskild Firma
Axel Hultquist -
Ove Johansson Oves Cross Köping
Mehrdad Mahmoodi -
Parviz Milani -
Martin Morén -
Göran Runebring Järfälla
Erik van den Bos -
Fredrik Wickman Måndagsklubben
Anders Wirén Högdalens Budoklubb
Damer 5K (45 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Olivia Aksoy Måndagsklubben
Sandra Ander Sala
Helena Anderhag -
Therese Björå -
Sandra Bystedt -
Noelia Caro Pérez -
Elnaz Dadgari -
Ia Dahlbacka Kärrtorp
Denise Eriksson -
Anna-Karin Evert -
Malin Frrnström -
Annika Georgeson -
Annika Gooch -
Kristin Granlund -
Mika Handelsman-Nielsen -
Rebecka Hed -
Lena Issjö -
Anna Jirefalk -
Karolina Kitti -
Carina Klingensjö -
Courtney Landin Stockholm
Helena Larsson -
Pia Lindroth Måndagsklubben
Kristina Lundahl Vi Sportiga
Marie Munktell Lonesome Runners
Ronja Nordström -
Rosmarie Norén Sundbybergs IK
Sara Norrwing -
Maja Nyström -
Cecilia Närfors -
Caroline Olsmats Danderyds SK
Sandra Roström -
Louise Sjölund Ramboll
Jennie Sjöström -
Petra Sporrong -
Zowi Starke -
Lisa Sundeson -
Mia Söderström -
Jenny Wallner -
Anna Klara Weingarten -
Susan Weller -
johanna wistedt -
Siw Wåle TSM
Ida Österberg Värmdö IF
Sonja Österberg Vi Sportiga
Pojkar 5K (4 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Marlon Tollefors Danderyds SK
Edvin Wallner Attunda OK
Joel Wallner Attunda OK
Max Österberg Värmdö IF
Flickor 5K (2 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Edith Berg Hammarskogen
Mette Huitfeldt -
Minitrail- Max ålder 8 år (5 anmälda)
Namn Förening/Företag/Ort
Alma Ahl -
Alma Ehn -
Ester Starfelt -
Bo Stenberg -
Per Stenberg -